فاز دو

روند یک پروژه معماری

شاید برای شما جذاب باشد که بدانید روند یک پروژه ی ساختمانی چگونه است و در چند فاز معماری انجام می شود. یک پروژه معماری در سه فاز انجام می شود که در این روند، معماری نمود پیدا می کند. این سه فاز می بایست بصورت سلسله مراتب پشت سر هم قرار گیرد که فاز صفر، فاز یک و دو معماری نامیده می شود.

فاز صفر معماری چیست ؟ فاز صفر معماری به فاز مطالعات و کسب اطلاعات در ارتباط با خواسته های پروژه و الزامات شرایط محیطی و قوانین و استاندارد ها گفته می شود.

فاز یک معماری چیست؟ فاز یک معماری روند سازمان دهی به اطلاعات کسب شده در فاز صفر می باشد. این فاز معماری منجر به ارایه پیش طرح های اولیه یا نقشه های فاز یک معماری که برای ارایه جهت اخذ مجوز های لازم برای ساخت اعم از شهرداری یا بخشداری است.

فاز دو معماری چیست؟ فاز دو معماری ارایه نقشه هایی اجرایی ساختمان یا نقشه های فاز دو معماری برای نقشه های فاز یک می باشد. در این نقشه ها نحوه اجرا و جزییات اجرای پروژه بیان شده است که این نقشه ها را آماده جهت اجرا یا ارایه به پیمانکاران اجرایی می کند.

ما در گروه طراحی معماری هشتی با داشتن کادری حرفه ای در مورد مطالعات قبل از پروژه یا فاز صفر و اخذ مجوز های شهرداری و پیش طرح اولیه یا فاز یک و نقشه های کاملا اجرایی یا فاز دو در کنار شما هستیم، برای راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر جهت فاز مطالعات و فاز یک با مدیر آتلیه مهندس جنانی تماس حاصل نمایید 09123888214 و برای فاز دو یا نقشه های اجرایی با مدیر اجرایی گروه مهندس افرادوطن تماس حاصل فرمایید 09126495095

ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما هستیم.

گروه طراحی معماری هشتی

sign تلفکس دفتر : 02188023663
sign شماره پیامکی : 30000
sign پست الکترونیک : info@HashtiGroup.com 
sign نشانی دفتر مرکزی : تهران- یوسف آباد - میدان سلماس - جنب بانک پارسیان - پلاک 27 - طبقه 2

parsnest-logo